WYDARZENIA

EWANGELIZACJA NA BARCE POWRACA!


W tym roku po raz pierwszy ruszamy z inicjatywą, która zapisała się już w duchowości krakowskiej: Ewangelizacja na Barce. Pierwszy rejs odbędzie się 2 czerwca w piątek o godz. 19.00

Ewangelizacja na Barce to spotkanie z żywym Bogiem w Jego słowie. To doświadczenie świadectwa uczniów Chrystusa. To głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie i zaproszenie do przyjęcia Go jako swojego Pana i Zbawiciela.

Pierwszy rejs miał miejsce w lipcu 2013 roku a od października 2014 do maja 2015 spotkania przeniosły się na ul. Bulwarową do Kościoła Pallotynów w Nowej Hucie. Był czas, kiedy spotykaliśmy się na ul. Siennej, a w ciepłych okresach na statku Nimfa. Podczas rejsów wiślaną barką zaproszeni goście co miesiąc głosili chrześcijański kerygmat. Przepowiadali z mocą Boże Słowo. Mówili o tym jak Bóg działa w ich życiu i jak może działać w życiu słuchaczy. Jak wielu z tych ostatnich spotkało dzięki temu Jezusa, wie tylko Bóg, ale pojawiły się liczne świadectwa o uzdrowieniach – zarówno duchowych, jak i fizycznych – które nastąpiły po udziale w ewangelizacyjnych rejsach.

Jest rok 2017, ruszamy po raz kolejny 2 czerwca (piątek) o godz. 19.00 spod Mostu Grunwaldzkiego Statkiem Nimfa. Tym razem kapitanem Rejsu będzie ks. Krzysztof Wernicki SAC, pallotyn – na co dzień posługujący na Kopcu niedaleko Wadowic.

Rejestracja odbywa się na stronie Radia nowohuckie.PL http://pallotti.fm/ewangelizacja-na-barce-rejestracja/ – tam można się zapisać i przyjść aby posłuchać Słowa Bożego, doświadczyć żywego Boga i przyjąć Go do swojego Serca. Organizatorem spotkań jest Krakowska Żegluga Pasażerska i Fundacja nowohuckie.PL. Zaprosiliśmy do współpracy wspólnotę NAMARKA, która będzie posługiwać w czasie spotkań.

W czasie spotkania będą zbierane dobrowolne ofiary, z  których 10 zł. od osoby będzie przeznaczone na obsługę wydarzenia, a pozostała kwota na działalność ewangelizacyjną Fundacji nowohuckie.pl

Transmisja z wydarzenia na stronie Radia nowohuckie.PL