KERYGMAT MIŁOSIERDZIA NA BARCE


ewangelizacja-maj2016KERYGMAT MIŁOSIERDZIA NA BARCE
kolejne spotkanie
13 maja2016, piątek godz. 19.00

o. Paweł Drobot CSsR

STATEK NIMFA
POD WAWELEM, OBOK MOSTU GRUNWALDZKIEGO

Paweł Drobot CSsR (ur. 1971) jest dyrektorem Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów oraz Domu Rekolekcyjnego Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie. Prowadzi rekolekcje parafialne oraz rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego. Jest także członkiem komisji do spraw ewangelizacji w Konferencji Redemptorystów Europy.

REJESTRACJA NA SPOTKANIE

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon*

Parafia/wspólnota

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację nowohuckie.PL z siedzibą w Krakowie, ul. Bulwarowa 15a, 31-751 Kraków (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.) w celach związanych z realizacją inicjatyw Fundacji nowohuckie.PL oraz innych akcji Fundacji nowohuckie.PL obejmujące przesyłanie informacji drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawienia.

* pola wymagane

Kerygmat jest dla tych,
którzy przeżywają doświadczenie ucisku, bólu, uciemiężenia, zniewolenia, nieszczęścia.
Dla utrudzonych i obciążonych, dla potrzebujących pokrzepienia i odnowienia,
dla niemających pokoju duszy i pokoju serca…

Bp Grzegorz Ryś

Ewangelizacja na Barce to spotkanie z żywym Bogiem w Jego słowie. To doświadczenie świadectwa uczniów Chrystusa. To głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie i zaproszenie do przyjęcia Go jako swojego Pana i Zbawiciela. Pierwszy rejs miał miejsce w lipcu 2013 roku a od października 2014 do maja 2015 spotkania przeniosły się na ul. Bulwarową do Kościoła Pallotynów w Nowej Hucie. W Roku Miłosierdzia z błogosławieństwem Księdza Biskupa Grzegorza Rysia rozpoczynamy kolejny etap w naszym życiu – reaktywację – dlatego w tym szczególnym dla nas czasie: Roku Miłosierdzia, zapraszamy na Kerygmat Miłosierdzia na Barce.

Podczas rejsów wiślaną barką zaproszeni goście co miesiąc głosili chrześcijański kerygmat. Przepowiadali z mocą Boże Słowo. Mówili o tym jak Bóg działa w ich życiu i jak może działać w życiu słuchaczy. Jak wielu z tych ostatnich spotkało dzięki temu Jezusa, wie tylko Bóg, ale pojawiły się liczne świadectwa o uzdrowieniach – zarówno duchowych, jak i fizycznych – które nastąpiły po udziale w ewangelizacyjnych rejsach.

GRUDNIOWE SPOTKANIE – BP GRZEGORZ RYŚ:

STYCZNIOWE SPOTKANIE – KS. MICHAŁ OLSZEWSKI SCJ:

 

 

SPOTKANIE W LUTYM – DK. PRZEMYSŁAW BUDZIŃSKI SAC I KRYSIA SOBCZYK: