KERYGMAT MIŁOSIERDZIA NA BARCE


ewangelizacja-czerwiec2016KERYGMAT MIŁOSIERDZIA NA BARCE
kolejne spotkanie
24 czerwca, piątek godz. 19.00

Abp Henryk Hoser SAC

STATEK NIMFA
POD WAWELEM, OBOK MOSTU GRUNWALDZKIEGO

REJESTRACJA NA SPOTKANIE

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon*

Parafia/wspólnota

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację nowohuckie.PL z siedzibą w Krakowie, ul. Bulwarowa 15a, 31-751 Kraków (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.) w celach związanych z realizacją inicjatyw Fundacji nowohuckie.PL oraz innych akcji Fundacji nowohuckie.PL obejmujące przesyłanie informacji drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawienia.

* pola wymagane


 

Kerygmat jest dla tych,
którzy przeżywają doświadczenie ucisku, bólu, uciemiężenia, zniewolenia, nieszczęścia.
Dla utrudzonych i obciążonych, dla potrzebujących pokrzepienia i odnowienia,
dla niemających pokoju duszy i pokoju serca…

Bp Grzegorz Ryś

Ewangelizacja na Barce to spotkanie z żywym Bogiem w Jego słowie. To doświadczenie świadectwa uczniów Chrystusa. To głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie i zaproszenie do przyjęcia Go jako swojego Pana i Zbawiciela. Pierwszy rejs miał miejsce w lipcu 2013 roku a od października 2014 do maja 2015 spotkania przeniosły się na ul. Bulwarową do Kościoła Pallotynów w Nowej Hucie. W Roku Miłosierdzia z błogosławieństwem Księdza Biskupa Grzegorza Rysia rozpoczynamy kolejny etap w naszym życiu – reaktywację – dlatego w tym szczególnym dla nas czasie: Roku Miłosierdzia, zapraszamy na Kerygmat Miłosierdzia na Barce.

Podczas rejsów wiślaną barką zaproszeni goście co miesiąc głosili chrześcijański kerygmat. Przepowiadali z mocą Boże Słowo. Mówili o tym jak Bóg działa w ich życiu i jak może działać w życiu słuchaczy. Jak wielu z tych ostatnich spotkało dzięki temu Jezusa, wie tylko Bóg, ale pojawiły się liczne świadectwa o uzdrowieniach – zarówno duchowych, jak i fizycznych – które nastąpiły po udziale w ewangelizacyjnych rejsach.


GRUDNIOWE SPOTKANIE – BP GRZEGORZ RYŚ:

STYCZNIOWE SPOTKANIE – KS. MICHAŁ OLSZEWSKI SCJ:

 

 

SPOTKANIE W LUTYM – DK. PRZEMYSŁAW BUDZIŃSKI SAC I KRYSIA SOBCZYK: