REKOLEKCJE DLA NAUCZYCIELI

…nauczanie to nie tylko praca zawodowa, lecz nawiązywanie relacji, wymagające całkowitego zaangażowania. Dla chrześcijan wykonywanie tego zawodu jest konkretną realizacją miłości bliźniego. Bo dla nauczyciela bliźnim są właśnie jego uczniowie.
Papież Franciszek

 

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje wielkopostne dla nauczycieli, wychowawców, katechetów i pracowników szkół pt. Misericordia et misera Miłosierdzie i nieszczęśliwa, które odbędą się 25 i 26 marca o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Pocieszenia (ul. Bulwarowa 15a, Kraków).

Rekolekcje poprowadzi ks. Michał Olszewski SCJ

rekolekcjonista, ewangelizator, dyrektor Grupy Medialnej Profeto, two?rca? Radia profeto.pl, autorem książek.

 

PLAN:
25 marca (sobota)
15.00 NAUKA

26 marca (niedziela)
15.00 MSZA ŚWIĘTA I NAUKA

REJESTRACJA

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon*

Szkoła

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację nowohuckie.PL z siedzibą w Krakowie, ul. Bulwarowa 15a, 31-751 Kraków (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.) w celach związanych z realizacją inicjatyw Fundacji nowohuckie.PL oraz innych akcji Fundacji nowohuckie.PL obejmujące przesyłanie informacji drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawienia.

* pola wymagane